| dragonul96 a întrebat:

Buna tuturor. care imi zice si mie toate melodiile cantate in serialul pariu cu viata episodul din data de 7.11.2011? dau funda + vot

1 răspuns:
| georgiii a răspuns:

Bunahappydaca nu ma insel episodul din data 7.11. 2011 este cel cu majoratul ioanei si al lui Andrei deci o sa iti spun melodiile in ordinea aparitieibig grin
1.Don't worry, be happy[il fredoneaza ioana si anca cand ies din spital]
2.Am invatat sa lupt[pe fundal cand ioana e in casa familiei Anghel]
3.Imagine[baietii o canta ioanei]
4.My real love-ioana si Andrei
5. Avem acelasi vis[cand videoclipul apare pe mtv, cadou de la jonny]
6.You lost me[pe fundal]
7.How you remind me[o canta baietii]
8.Stage of joy[pe fundal cand ioana cu anca si mara merg la mall]
9.7 seconds[andrada pentru cristi]
Sper ca te-am ajutat:*