| rbk a întrebat:

Caut o melodie dance, comerciala, o voce de fata tot ce-mi amintesc e ca incepe cu ceva de genu "i want youu" si la un moment dat zice oh oh oh oh oh. si cam atat imi aduc aminte straight face Am auzit-o si la radio si prin baruri happy. Daca aveti idee care ar fi lasati un link! Mersii fain.

3 răspunsuri:
| axel007 a răspuns:

Poate asta http://www.youtube.com/watch?v=0oe82Cbmid8 Neylini-share my love

| rbk explică:

Este o melodie noua aparuta in 2010 sau 2011 happy sunt sigura