| justME_5139 a întrebat:

Buna tuturor!happy daca ati putea sa ma ajutati. as fi foarte fericita.Am auzit de mai multe ori o melodie, e mai veche dar imi place si nu stiu cum se numeste, dar stiu ca pronunta, o femeie, ceva de genu:You're my lion lion lion lion, si apoi ceva cu tryin' tryí'n tryin'. daca stiti cumva cum se numeste. va rog:*:*:* Ms >muultbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Poate e asta Blue System - Liar.

4 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Cu placere.Ma bucur ca te-am ajutat si multumesc pentru funditahappy

| JustSid a răspuns:

Selling ALL my Lion King

| justME_5139 explică:

Nu e aia nicidecum.

| justME_5139 explică:

Ms mult myhaelutzza>big grin