| AmeliaEisenhower a întrebat:

ma puteti ajuta? caut de foarte mult timp o melodie, dar nu stiu cine o canta si nici numele, totusi cred ca numele ei continea "burn" daca nu se numea chiar asa. era difuzata pe kiss tv acum mai multi ani, iar videoclipul era cu o tipa care conducea o masina si cu un baietel care avea un joc video sau ceva de genul, nu mi-mi amintesc prea bine. Imi puteti spune numele melodiei si cine o canta? multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Usher are o melodie care se numeste burn poate asta e

| AmeliaEisenhower explică:

Si nu-i cea a lui usher. imi amintesc doar putin din videoclip, o masina, un baietel si o fata care conducea masina, si cred ca avea si flacari. Nu stiu cine canta melodia, dar cred ca numele continea burn, mai mult ca sigur