| *.:。✿*゚IL-IUBESC゚・✿.。.: * a întrebat:

Probabil voi fi criticata de aceasta intrebare, cum stiu ca majoritatea sunteti impotriva menelelor...
Am nevoie de ajutorul vostru.Stiu cateva cuvinte dintr-o manea.Nu stiu cine o canta si nici cum se intituleaza melodia respectiva.Stiu sigur ca Nicolae Guta nu este cel ce canta aceasta melodie, are alta asemanatoare, dar nu este cea pe care o caut eu!
Intrebarea mea este: MA PUTETI AJUTA SPUNANDU-MI CINE CANTA SAU CUM SE NUMESTE ACEASTA MELODIE A CAREI VERSURI SUNT:
"CE MULT TE IUBESC, CE MULT TIN LA TINE
NU POT SA TRAIESC DEPARTE DE TINE
M-IE DOR DE OCHII TAI, MI-E DOR DE GURA TA..."Cam atat stiu.Va rog, ajutati-ma! Va multumesc si ma scuzati pentru deranj!

9 răspunsuri:
| axel007 a răspuns:

Deci fiecare are dreptul sa asculte ce muzica vrea nu ii interzice nimeni!

| Atelocin a răspuns:

Nu cred ca ai nimerit site-ul;;).
Si chiar daca te.ai scuzat eu tot o sa va critic mereu.
www.gutaismylove.ro
sau in lb.romana
www.gutaesteiubireamea.ro
^^. Se stie

| Atelocin a răspuns:

@Anonim
DragalaughingCel mai bine e sa taciwinking
Daca sunt rasista care e problema ta?
Stai mai bine in banca ta ca oricum vad ca nu ai nici o treaba cu TPU happy
Ce sa. i faci.asa m. a educat mama:Nu vorbi cu strainii si nu accepta manelistiihappy
Si ar fi bine sa nu mai comentezilaughing

| Atelocin a răspuns:

@Anonim againhappy
Draga.Nustiu care din noi doi are mintea limitata
Daca nu ai inteles ce am zis mai bine tacilaughing Te faci singur de raslaughing
Si la felul cum vorbesti se vede cat de educat estilaughing
Haide daca vrei sa imi mai zici ceva gen "fa" da-mi mesaj ca nu am chef sa dau iar la Raspunsurile mele si sa vad cat de mult te faci de ras pe aicilaughing
Cred ca observi ca eu sunt destul de calma si nu ma pun la minea voastralaughing
Si alex23 are mare dreptatelaughingChiar mi.as dori sa va vad pe toti mortibatting eyelashes
Hai cius^^

| Teo_6515 a răspuns:

Sau cauta pe google versurile. Cine stie, poate ai noroc.

| alexH a răspuns:

De la manele scrii "m-ie". Cauta pe youtube cuvinte cheie gen... Valoare, aur, masini, euro, talent etc. Chestii din astea.

| alexH a răspuns:

Mie mi se pare ceva normal sa nu suporti tiganii. Sa fii rasist impotriva lor. Sa-ti doresti sa-i vezi morti.
Parerea mea.winking