| ÎnȚeLePTU1 a întrebat:

Salut, era o melodie de la Nicolae Guta nu stiu cu cine canta e acuma mai recenta si canta unu la vioara este mai trista, daca stie cineva cum se numeste, funda!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| RoBoT93 a răspuns:

La vioara sau la chitara?
https://www.youtube.com/watch?v=9g6h8fcNp_8 ( daca e aia cu chitara )

| ÎnȚeLePTU1 explică (pentru RoBoT93):

Nu nu e asta cu chitara, era intr-o camera galbena sau ceva de gen cu Loredana Chivu si cu unul cu vioara care canta Nicolae Guta si inca cineva.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru RoBoT93):

laughing)) ce tare ii la manelisti 3 indiciii o camera galbena o blonda si o chitara si direct sa gasit executat
cautami si mie o melodie
un cocalar o camasa mov intr-un birt

| RoBoT93 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ai fost foarte ironic, felicitari. Sincer ascult orice gen de muzica ( fara rock sau ceva asemanator ) si cam de asta stiam de melodie happy

| AdrenalinTm a răspuns (pentru RoBoT93):

Nu da mi se pare foarte tare sa dai 3 detalii si direct sa stii melodie esti un fel de aplicatia shezam

| RoBoT93 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Sunt 5 detalii laughing. Nicolae guta, cineva, o vioara, camera gablena, Loredana Chivu laughing)

| ÎnȚeLePTU1 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu sunt manelist dar imi plac unele melodii, fara melodii de destrabalare, totusi am mai ascultat melodia pe un post tv si nu m-am uitat cum se numeste.