| LizaGirl a întrebat:

Buna tuturor happy stiti cumva concursuri din astea in care poti castiga telefoane? happy dau fundita happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici: http://www.cs-gothic.ro/frags/

| bellekamms a răspuns:

Da, inscrie-te ca reprezentant la Avon, plaseaza o cmd de min 110 lei, apoi fa-ti o echipa de 7 omuleti care sa aiba si ei cmd si castigi telefonul. Ce zici?
Apropo, pana pe 28 sept.ai discount 25%la prima comanda si transport gratuit.

| sorin579 a răspuns:

Pana pe 8 februarie este un joc (concurs)in care poti castiga 2 telefoane un fiat si o excursie intra pe acest site www.fashionville.ro