| EmilyOsment a întrebat:

Tocmai am creat un Fan-Page pentru Cristina Ciobanasu si am doar 30 likes sad Cine vrea sa fie creator la mine la pagina si sa ma ajuta sa strang like-uri?

Răspuns Câştigător
| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Te ajut euwinking (daca vrei) am o prietena care are fan page, am ajutat-o sa stranga likes si avea peste 5.000 likes in mai putin de 3 saptamaniwinking.

3 răspunsuri:
| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Numele meu de facebook este : Andreea Vl

| DXPisicutaTaNeagraXD a răspuns:

Ti-am dat like la pagina...
scuze ca nu prea am intrat nu mi-a pers pc-ul

| EmilyOsment explică:

DXPisicutaTaNeagraXD:
Da-mi, te rog, like la pagina ca nu te gasesc :O3 http://www.facebook.com/FANCrissCiobanasu?ref=tn_tnmn