| CristinaCh a întrebat:

Buna happy un an nou fericit!
1. vreau si eu link-ul cu melodia pe care au cantat-o aseara concurentii de la X-Factor, impreuna, la inceputul emisiunii, vreau exact link-ul cand au cantat ei happy
2. credeti ca Andrei Leonte a meritat sa castige X-Factor? eu cred ca da pentru ca pustiul e talentat si, dupa cum a spus si Paula, cand canta transmite o emotie aparte ceea ce il face special happy

1 răspuns:
| Elisa_7337 a răspuns:

Buna! Un an nou fericit si tie. 1. Uite melodia care au cantat-o toti impreuna:http://xfactor.a1.ro/......irile-1720
2. Intr-adevar, Andrei a meritat sa castige X factor, oricat ar comenta unii. El are voce, prezenta scenica si transmite foarte multa emotie, ceea ce este important la un artist.