| Adry05 a întrebat:

Buna!
Unde votez vedetele pentru Media music awards? Mi-ati putea da un link? Si se va difuza la TV? Daca da, ce post?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Da, dar exista o singura sectiune unde poti vota https://www.facebook.com/MediaMusicAwards?sk=app_126231547426086&app_data

5 răspunsuri:
| Adry05 explică (pentru CautNume):

Din ce-am înţeles eu de acolo, e ales doar din difuzările la radio şi Tv?

| Adry05 explică (pentru CautNume):

Asta voiam. Mulţumesc! Dacă vrei să-mi zici, pe cine ai votat? Şi ai cumva idee pe ce post Tv se transmite?

| CautNume a răspuns (pentru Adry05):

Nu am votat, nu ascult pe nimeni din acea lista.Din cate stiu nu se transmite la tv, dar probabil va exista un site unde poti urmari online.Asta se va anunta cu cateva zile inainte de eveniment, vezi pe pagina lor de Facebook thinking

| Adry05 explică (pentru CautNume):

Ok, multumesc.

| CautNume a răspuns (pentru Adry05):

Da, dar exista o singura sectiune unde poti vota https://www.facebook.com/MediaMusicAwards?sk=app_126231547426086&app_data