| anonim_4396 a întrebat:

Ce pare aveti despre prestatia de aseara a lui Daniel Mirică (da' Cruz) de la Romanii au Talent

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

In ochii mei,nu se diferentiaza cu nimic de penalul acela de Tutu.Exploateaza trecutul sau,in niste versuri superficiale,intr-un rap usor de digerat,isi adauga cazul dramatic,ce prinde bine la romanasii lacrimogenii, ce varsa mereu o lacrima sincera la asemenea "luptatori" si parca vad ca se numara printre marii favoriti. Tipic romanesc. Apreciaza cazul si lacrimogenul, nu neaparat calitatea!

| CautNume a răspuns:

Melodia e tare si el canta bine

| Wh0Me a răspuns:

Intr-un cuvant bestial!

| Narcissa a răspuns:

Tot ceea ce a facut el a fost din suflet. Si-a urmat visul indiferent de obstacolele ce ii stateau in cale. Are o voce ff buna si piesa pe care a cantat-o la fel. Imi place mult. Am dat replay la piesa de vreo 77 de ori in ultimele 2 zile big grin

| NoSens a răspuns:

A fost din inima si a fost un moment foarte ciudat pentru ca am avut senzatia ca canta adrian tutu prima data dar a fost foarte minunat ca isi sustine visele chiar si la problema pe care o arewinking funda?

| anqz a răspuns (pentru NoSens):

Un om minunat un exemplu pentru ceilalti foarte bun