| DidudicaDi a întrebat:

Buna va place melodia acceasta?

http://www.youtube.com/watch?v=68qVIB-x4p8

Mie imi place voua va place.

Funda la cel mai explicativ rasous si cu cele mai multe randuri

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Doamne, ador melodia asta.imi aduce aminte de cand eram mica, si eram cu colegii la gradinita, si dansam pe ea:X:X.doamne,imi uitasem complet de ea.
e superba melodia.cred ca oricine o asculta cand este mic, isi va aduce aminte cu drag de aceasta melodia:X:X.
este cea mai tare.mersi ca mi-ai adus aminte de ea.:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Mda, e o melodie draguta, chiar dulce:X.Cred ca merge nu doar la copii, ci si la puistoaicele de 16-17 ani.Foarte draguta:X

| DidudicaDi explică:

Mai eu am 15 ani si o ascult la nebunie

| yumi_1689 a răspuns:

Este foarte draguta :X si mie imi place mai ales ca sunt foarte copilaroasa laughing si am cateva papusi care cant mel asta :*