| AneZniP a întrebat:

Buna! va place melodia asta e preferata mea http://www.youtube.com/watch?v=Rp5felozvek

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este plăcută!
Pa, pa.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Dap, e frumoasa

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Eh, da si nu prea...Seamana cu mamasitathinking

| Gaga4u a răspuns:

E draguta

| DydyEmma a răspuns:

Da foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
| FeRnAnDo2 a răspuns:

O am pe tel de la fratimio o iubesc imi suna cunoscut rolling on the floor e in spaniola plss funda n-am dc 2

| deathproof a răspuns:

Nu, m-am saturat de narcotic sound si christian d, toate melodiile mi se par copiate intre ele, probabil ca o sa-ti placa melodia asta vreo luna si gata.

| Skiper a răspuns:

Super melodia big grin Mie imi place aia One your name big grin