| Anna98Anna a întrebat:

Va place melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=MB8ssR8N31M. E preferata mea. E a lui Vescan.

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Da e frumoasa. e prima oara cand aud acest artist.si vad ca are melodii frumoasehappy

| LoveMusic a răspuns:

Ştiam piesa, dar nu-mi prea place. Ascult rapp uneori, dar foarte rar.Genul meu e pop, hip-hop şi poate uneori rock din acela lent. Oricum, nu-mi place pentru că nu ascult melodii cu înjurături, poate doar pe engleză blushing Vescan mai are melodii frumoase, dar asta nu îmi place. O detest. whistling

| Veve :X a răspuns:

Daa love struck sunt duperbe versurile :X