| Flore555 a întrebat:

va place melodia miley cyrus Can't be tamed?

Răspuns Câştigător
| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Glumesti? O adooooor >3love struck

16 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Da e foarte tare
happy

| Petronela a răspuns:

Nu

| DeXxa a răspuns:

Deloc, ma enerveaza ca toate o copiaza acum pe Lady Gaga.

| Mar a răspuns:

Nu

| mymy a răspuns:

Asa si asa vreau sa zic este o schimbare totalaaaaaaaaaaa
oricum ii super ce canta miley
kiss

| Georgiiiii a răspuns:

Nu
nu imi place nimic in legautura cu miley cyrus:-&
si nici ea nu imi place:-&

Ecea mai matura melodie a lui miley si o adoooooooooooooor:X

| heyulika a răspuns:

Love ithappy

| Andrelutssa a răspuns:

Daaaaaaaaa

o aodrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr X:X:X

| vlad423 a răspuns:

Da imi place! insa videocilpul pisei arata o noua fata al lui miley, o fata mai matura insa totusi prea matura pentru varsta sa! pot spune ca prefeream vechea imagine al lui Miley, dar fiecare face ce vrea cu imagine lui (sper sa nu faca aceleasi greseli ca britney)

| resp3ct a răspuns:

Nu, o copiaza pe Gaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... s-a schimbat total. o copiaza pe lady gaga si asta nu imi place. dar, acum, fiecare face ce vrea cu viata sa.Pana acum tot puneam intrebari cum ca ar veni in romania sa dea concert? dar acum, dupa ce am vazut acest videoclip am ramas cu gura cascata...adica vreau sa zic nu am nimic impotriva cu ea sa faca ce vrea dar, cred ca va dezamagi milioane de copii care erau fanii hannei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...s-a schimbat total.o copiaza pe lady gaga si asta nu imi place.dar, acum, fiecare face ce vrea cu viata sa.Pana acum tot puneam intrebari cum ca ar veni in romania sa dea concert?dar acum, dupa ce am vazut acest videoclip am ramas cu gura cascata...adica vreau sa zic nu am nimic impotriva cu ea sa faca ce vrea dar, cred ca va dezamagi milioane de copii care erau fanii hannei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai tare melodie! Bineinteles ca imi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca imi place. O copiaza pe Lady Gaga? N-am vazut nicio asemanare intre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da