| ZoeyMe a întrebat:

Va place melodia miley cyrus-can't be tamed?

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Unii din voi chiar nu vedeti lol... o copiat stilul britney spears absolut tot ritmu ssi vocea in videoclipu asta singurul lucru misto si original ii acolo la inceputul videoclipului cand se apara cu aripile alea de camera...

9 răspunsuri:
| ZoeyMe explică:

Stiam ca daca voi pune intrebarea lumea va credea ca imi place si va zice si ei asa pentru funda, deci am vrut sa vad cine zice adevarul.Sincer,mie nu imi place.Imi place ca denisa0906 o zis ce am vrut sa aud-deci are funda.

| xSoaked a răspuns:

Nu .

Răspuns utilizator avertizat
| georginika a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa Miley dar melodia asta e chiar reusita.

| adytzusiatat a răspuns:

DA! E misto adica na ca toate celelalte laughing Mai misto e videoclipuwinking

| Tera a răspuns:

Da imi place, mai ales refrenul

| Morphine21 a răspuns:

Dapwinking
funda?laughing

| Bitzika a răspuns:

E bestiala super

| Princessee a răspuns:

Mult de totwinking