| anonim_4396 a întrebat:

Bună, vreau și eu niște manele bune și frumoase laughing sună ciudat dar prietenul meu m-a învățat la ele laughing mulțumesc

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Hai sa nu folosim semne de punctuatie, dar laughing din belsug laughing, ce zici? laughing

| Vans a răspuns:

Orice prost poate asculta manele, deci, în cloncuzie, nu el te-a învăţat că amândoi sunteţi cretini.

| MaskOfSanity a răspuns:

1. Eşti cretină.
2. Manele bune şi frumoase nu există.

| duuh a răspuns:

Manele frumoase nu exista. Si sunteti idioti, si tu si prietenul tau. E o chestie pe care pot sa o spun fara sa va cunosc.

| andipd a răspuns:

Lasa manelele ca te prostesc! Asculta trance! straight face

| BloodstainedMorgue a răspuns:

De ce ai postat intrebarea ta la categoria "Muzica" daca manelele in mod clar nu fac parte din categoria asta? Just sayin'...