| Stefania a întrebat:

Vreau sa alu numele unei melodiihappy. Aceea melodie est publicata la o reclama de pe Disney Channel si sunt mai multi care danseaza...si seamana pe vocea lui Demi Lovato sau al Sellenei Gomezthinking si cand si cel mai bine se aude cand spune "Everybody it's storye" si in aceasta reclama parca participa si fratii Jonasthinking Cum se numeste melodia? Dau funditasadcrying

Răspuns Câştigător
| n0name a răspuns:

Ellie Goulding- Starry-Eyed :)

http://www.youtube.com/watch?v=8ic7ZVALrsY

fundita:X cum ai promis:D

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ellie Goulding-Starry Eyed

| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs
Ellie Goulding 'Starry Eyed

| Petronela a răspuns:

Ellie Goulding-Starry Eyed

| Crystal1807 a răspuns:

Ellie goulding-starry eyed

| Stefania explică:

Multumesc mult melodia cautata de mine este "Ellie Goulding-Starry-Eyed" va multumesckiss