| AnDreEa2020 a întrebat:

Buna,vreau sa fac karaoke..imi dati niste melodii?
FUNDA

6 răspunsuri:
| sakura99sasusaku a răspuns:

Pai,iti sugerez melodii RBD, Paty Cantu-Clavo que saca otro clavo, Dejame ir, De nuevo tu, 4 de enero
Sonyk el dragon-Me enamore de ti,Mi vida eres tu
Reik-Creo en ti, Sabes, Te fuiste de aqui, Fui, Noviembre sin ti
Rio Roma-Tu me cambiaste la vida
Noelia-Tu,
dar si toate melodiile RBD.
FUNDA?

| Floreenofficial a răspuns (pentru sakura99sasusaku):

Salut! Super tare, RBD si muzica in spaniola.Ce bine ca inca mai sunt oameni care asculta asa ceva!

| DanyGirl29 a răspuns:

Melodii bune pentru karaoke nu sunt toate. Iti voi da unele mai usoare care sper ca te vor ajutawinking
taylor swift - love story
lana del rey - blue jeans
lana del rey - born to die
lady gaga - born this way
one direction - story of my life
rihanna - only girl in the world
miley cyrus - adore you
sunt cateva din cele usoare pentru incalzirea vocii. sper ca te-am ajutat =] funda?