| yomotherfucker a întrebat:

Buna vreau si eu artisti de muzica nu stiu rap cum e C. i. a asa placute nu vreau din astea facute la noima fara rime. si ma rog.

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

DOC, Deliric 1, Cedry2k, Paraziţii, Specii, Vescan, Kazi Ploae, Nimeni Altu', Bitză...

| Katalinna a răspuns:

Muzica straina.rappu` adica este f misto happy eu asta ascult.gen : lil wayne,jay z, eminem, drake etc.iti dau alt sentiment nu stiu big grin bine.trebuie sa le intelegi si versurile, pe asta se bazeaza toata melodia...VESURILE spun tot.

| Katalinna a răspuns:

Versurile*