| clauditsa2000 a întrebat:

vreau si eu melodii de dragoste triste, si daca se poate pe langa aceste melodii si niste status-uri de despartire pentru el, iar melodie tot pentru el...

Mersi!

4 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Giulia-Vorbe Goale
Giulia-Nu
Giulia-Prima Noapte
Giulia-Regrete

Adela Popescu-Bun Ramas ft. Dj Project
Adela Popescu-Doar Tu
Adela Popescu-Lacrimi De Iubire

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Aia de la morga ar putea fi de ajutor...si alea de la asociatiile funebre...sa stii.; D

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Incearca melodiile : equivocada, nimeni pe drum(spin) sunt foarte frumoasehappy

| fostCont a răspuns:

Status:Ai fost in mintea mea,in visul meu, in drumul meu, in viata mea, in inima mea, iar acum tot ce a fost ai lasat spulberat in urma ta!
Melodii:Kelly`s family:I can`t help my self
Evanesence:My immortal
Green day:21 guns
Guns n` roses:November rain