| Al33 a întrebat:

Vreau si eu niste siteuri de muzica buna ~mersi anticipat~! FUNDA

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lylia a răspuns:

De obicei muzica buna se afla in diferite topuri, spre exemplu cele ale radio-urilor.

| ChishyyAlle a răspuns:

Www.muzicabuna iTunes.com

| RoDominikaNo a răspuns:

Buna, ca sa nu te mai obosesti tot cautand acceseaza www.vatif.com,iar acolo vei da de ceea ce ai tu nevoie! Funda?:D

| Alyn1998 a răspuns:

Din punctul mai multora de vedere exista multe tipuri de muzica buna
depinde de preferinte
daca vrei muzica noua(fara manele)
incearca
http://www.kissfm.ro/fresh-top-40/

| Bambina15 a răspuns:

Incearca www.aimini.net Contul e gratis si gasesti destul de multe melodii pe el. Daca nu gasesti ceva intra pe www.fisierulmeu.ro, insa aici cantitatea de material descarcat e limitata.