| LittleandLiars a întrebat:

Buna vreau niste imagini pentru desktop

Dat-mi siteuri daca puteti

Mersi anticipat

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Http://www.deviantart.com/
dai dublu clik pe imagine si apare mare si frumoasa:)) numai buna pentru desktop :D

| Evaa a răspuns:

Intra pe google la imagini si scrie 'vista wallpapers' sunt foarte faine happy

| cockie_green a răspuns:

Daca vrei ia magnetic by incredimail.si acolo sunt imagini numai pentru desktop

| CoLoRsS a răspuns:

Site-uri poti gasi o gramada, insa nu e mai simplu sa intri pe Google, dai la imagini si scrii ce fel de imagine vrei, selectezi imaginea, dai click dreapta pe ea si o salvezi? Mie asa mi se pare! De acum totul depinde de tine! Faci cum vrei!