| MaraSM a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum se numeste prima melodie pe care danseaza baiatul acela si de unde pot sa o descarc daca e facuta de cineva...:) Multumesc si dau Funda!:):)
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

1 răspuns:
| Pixel2009 a răspuns:

Da un copy la link`ul ala si intra pe flv2mp3.com si pune`l acolo. Da download si asteapa putin. O sa descarci intreaga melodie din clipul respectiv. Daca vrei sa iti ramana doar prima parte, incearca programul Wavepad cu care vei taia cat vrei tu.
Sper ca te-am ajutat :*