| mykydutzza14 a întrebat:

Buna vreau si eu status multe.si frum:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| cristinaandreea_5154 a răspuns:

~Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!
~Pentru ca putem" Sentimentele nu pot fi puse pe balanta. Nu ne poate desparti nici o distranta. Chiar daca avem in fata un drum acoperit cu noroi. Mergem inainte cum stim noi!
~Tu stii Cand am o suparare, tu stii cand ceva ma doare, tu ai ramas cand nu aveam nimic m-ai ajutat sa ma ridic.
~Mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea.Si`si zicea`:Fratee`. nu pot trai fara ea`.
~Mai stii? Iti placea sa o vezi razand. Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand
~Tu crezi ca ma faci geloasa cu naspeta ta? Nu scumpu nu-mi pasa de ea, oricum stiu ca sunt in inima ta asa ca lasa vrajeala, te pupa amica ta ca sa vada curva ta ca tot eu sunt viata ta!
~Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu care u inima mi-ai frant, acum stiu ca-n serile senine, uneori sh ingerii mai plang
~Putem spune ca ne stim din totdeauna! In momentele grele ne-am intins una alteia mana!
~Stiu ca te uiti la ea si te gandesti la mine. O atingi pe ea dar ma simti pe mine…Ti-e sete de mine dar te racoresti cu ea.Stiu ca ma vrei pe mine dar te multumesti cu ea.
~Incerc intai de toate pe mine s ma iert.Incetez sa mai caut ce credeam ca e perfect, si dintre atatea amintiri o sa aleg ce e frumos, o sa-ncerc macar o data sa nu vad totul pe dos.
~Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte
~As vrea sa tip! dar nu are rost. As vrea sa plang, dar nu mai am lacrimi. te vad, dar, totusi nu existi. te simt aproape, dar visez. cred ca te tin in brate, dar tu esti atat de departe...
~Am crezut in tine, in dragostea ta, iar acum inima ma doare si sufletul imi plange...
~Va venit timpul` sa vorbim din nou …Eo o sa rad de multe. Iar` tie o sa-ti para rau...
~Stiu ca viata merge inainte.Asa trebuie sa fie.Stiu ca toata lumea spune " de ce mie? ". Incerc sa nu arat mereu cat de mult ma doare.si-astept la fel ca toti s`apara raza de soare!

sper ca ti-am fost de ajutorkiss fundita?big grin

| DeepInDarkness a răspuns:

Ce e status?