| ang3lyca a întrebat:

vreau si eu un program din care pot scoate poze dintr-un videoclip...

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Nu iti trebuie program
Pur si simplu de ex dai play la video si il opresti acolo unde vr sa 'iei' poza respectiva
Si foarte simplu, pe tastatura deasupra sagetilor sti ca sunt butoanele cu delete.etc
Si primul buton dun alea este insert
Asa ca deasupra la insert ai un buton pe care scrie Print Screen
Apesi pe butonu ala si dupa intrii in paint si apesi ctrl+v si o sa-ti apara imaginea cu poza respectiva
Trebuie doar sa o mai decupezi, poti face asta chiar in paint sau in photoscape happy

1 răspuns:
| Famelia11 a răspuns:

Xilisoft Video Converter Ultimate 6