| tpuforyou a întrebat:

Vreau un program de facut videoclip din poze... dar sa nu fie complicat. multumesc!
Funda )

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Daca ai windows, cauta,, Windows Movie Maker'', il ai deja instalat daca ai windows, cum spuneam. E foarte simplu de utilizat.

| LolaLollita a răspuns:

Windows Live Movie Maker e cel mai simpluhappy si nici nu trebuie descarcat, il ai dejabig grin

| tpuforyou explică (pentru LolaLollita):

Pai toata faza e ca stiam lucrul asta dar...
Windows Live Movie Maker nu stiu sigur de ce nu reda corect claritatea pozelor... ma poti ajuta cu un program ceva! multumesc.