| Ciupiiiiiiii a întrebat:

vreau si eu versurile in romana.la melodia Jessie J - Nobody's Perfect multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| ZuzZzulina a răspuns:

Când sunt nervos am da acest lucru vorbesc prea mult
Uneori, eu nu pot închide-te dracu '
E ca si cum am nevoie să spun nimănui cineva care va asculta
Şi asta e în cazul în care mi se pare f să-ck up, da
Am uitat despre consecinţele Da,, pentru un minut am pierdut simţurile mele
Şi în căldură de clipa mea gura lui incepe sa mearga cuvintele începe să curgă, Ohh

Dar niciodata nu am vrut sa te ranesc, stiu ca e momentul în care am învăţat să
Trata oamenii pe care îi iubesc ca vreau sa fiu iubit
Aceasta este o lecţie învăţat-mi place că te-am lăsa în jos şi mă simt aşa de rău despre ea
Cred că vine înapoi karma provoca în jur de acum eu sunt cel care doare da
Şi-mi place că am făcut să cred că am avut încredere este rupt
Nu-mi spune tu nu mă poţi ierta
Cauza nimeni nu este perfect, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu

Nimeni nu e nici o perferct

Dacă aş putea întoarce mâinile de timp
Jur nu vreau să treacă acea linie
I ar trebui de pastrat-o între noi, dar nu m-am dus şi a spus întregii lumi cum mă simt şi oh
Asa ca am stau şi îmi dau seama cu aceste lacrimi din ochii mei care se încadrează
Trebuie să îmi schimb, dacă vreau să vă păstraţi pentru totdeauna
Promit că voi încerca
Dar niciodata nu am vrut sa te ranesc, stiu ca e momentul în care am învăţat să
Trata oamenii pe care îi iubesc ca vreau sa fiu iubit
Aceasta este o lecţie învăţat-mi place că te-am lăsa în jos şi mă simt aşa de rău despre ea
Cred că vine înapoi karma provoca în jur de acum eu sunt cel care doare da
Şi-mi place că am făcut să cred că am avut încredere este rupt
Deci, nu-mi spui tu nu ma poti ierta
Cauza nimeni nu este perfect, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu
Noboby lui Ohhhh perfect, nu, nu Ohhhh

Nu este nici un sfânt, nu la toate, dar ceea ce am făcut nu a fost crud
Dar Jur că nu voi face din nou la tine
Eu nu sunt un sfânt, nici nu la toate, dar ceea ce am făcut nu a fost crud
Dar Jur că nu voi face din nou la tine
Nu-mi place că am să vă dezamăgesc, şi mă simt aşa de rău despre ea
Cred că vine înapoi karma provoca în jur de acum eu sunt cel care doare da
Şi-mi place că am făcut să cred că am avut încredere este rupt
Deci, nu-mi spui tu nu ma poti ierta
Cauza nimeni nu este perfect, nici o

Şi-mi place că te-am lăsa în jos şi mă simt aşa de rău despre ea
Cred că karma vine înapoi în jurul şi eu sunt cel care doare, da
Şi-mi place că am făcut să cred că am avut încredere este rupt
Deci, nu-mi spui tu nu ma poti ierta
Cauza nimeni nu este perfect
Da, da, dont wooaah spune-mi spune-dont dont spune-mi tu cant sa ma ierti dar nu, nu, nu
nici o cauza nobobys perfect nr. Funda?

1 răspuns:
| ANGIA a răspuns:

Cand sunt nervoasa am chestia asta, da, vorbesc prea mult.
Uneori nu pot tace dracului din gura.
E de parca am nevoie sa-i spui cuiva, oricui care ma va asculta
Si atunci este partea cand *** totul in aer.
Uit de consecinte, pentru un minut imi pierd mintile
Si prinsa-n moment, gura nu mi se mai opreste, cuvintele incep sa pluteasca.

Insa niciodata nu mi-am dorit sa te ranesc, stiu ca a venit vremea sa invat sa
Tratez oamenii pe care-i iubesc cum vreau sa fiu iubita
Asta este o lectie invatata.
Urasc faptul ca te-am dezamagit si ma simt foarte rau pentru asta
Incep sa cred ca, Karma se intoarce inapoi, pentru ca acum eu sunt cea care sufera.
Si urasc faptul ca te-am facut sa crezi ca increderea dintre noi s-a rupt,
Asa ca nu-mi spune ca nu ma poti ierta pentru ca nimeni nu-i perfect
Nu, nu, nu, nu, nu, nu,nu, nimeni nu-i perfect!

Daca as putea reda timpul inapoi, jur ca niciodata n-as fi depasit limita
Trebuia sa pastrez totul intre noi,
Insa Jessie s-a dus si i-a spus lumii intregi cum se simte si ohh
Asa ca m-am asezat si am realizat, cu aceste lacrimi care-mi cadeau din ochii,
Ca va trebui sa ma schimb daca vreau sa te pastrez pentru totdeauna,
Iti promit ca voi incerca!

Insa niciodata nu mi-am dorit sa te ranesc, stiu ca a venit vremea sa invat sa
Tratez oamenii pe care-i iubesc cum vreau sa fiu iubita
Asta este o lectie invatata.
Urasc faptul ca te-am dezamagit si ma simt foarte rau pentru asta
Incep sa cred ca, Karma se intoarce inapoi, pentru ca acum eu sunt cea care sufera.
Si urasc faptul ca te-am facut sa crezi ca increderea dintre noi s-a rupt,
Asa ca nu-mi spune ca nu ma poti ierta pentru ca nimeni nu-i perfect
Nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nimeni nu-i perfect!

Nu sunt o sfanta, nu, chiar deloc, dar ce-am facut, n-a fost bine
Dar iti jur ca nu-ti voi mai face niciodata asta
Nu sunt o sfanta, nu, chiar deloc, dar ce-am facut, n-a fost bine
dar ti-o jur ca nu-ti voi mai face niciodata asta

Urasc faptul ca te-am dezamagit si ma simt foarte rau pentru asta
Incep sa cred ca, Karma se intoarce inapoi, pentru ca acum eu sunt cea care sufera.
Si urasc faptul ca te-am facut sa crezi ca increderea dintre noi s-a rupt,
Asa ca nu-mi spune ca nu ma poti ierta pentru ca nimeni nu-i perfect
Nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nimeni nu-i perfect!