| Andya a întrebat:

Buna!love struck...Cine are voce si vrea versuri sa dea add la id-ul meu :ankamarya48@yahoo.com
Scriu versuri de la 7 ani deci eu zic ca ies foarte bune.winking
2.Cine are voce și vrea sa-și facă o trupa in care unul dintre membri sa scrie versurile sa ma contacteze pe acelasi id

P. S:Cant din clasa I...so,I'm the fifth(deci sunt clasa a Va)...La trupa ma bagwinking

Aștept sa-mi spuneți si despre ce sa fie cânteculwinking

1 răspuns:
| alexandrakarina a răspuns:

Buna am luat id tau daca vrei da-mi versuri despre orice gen