| ιяιηυк a întrebat:

Bunalove struck stiti programe care le pot folosi pentru a descarca muzica pe telefon fara a mai descarca inainte melodia in pc. exista astfel de programe?big grin Daca da, care sunt? Helpppuppy dog eyes

P. S. Am un telefon lg-p500, daca va ajuta cu cevabig grin

Fundaabatting eyelashes si votik:p

1 răspuns:
| geogas a răspuns:

Draga Irinuc DA exista si NU...acum depinde big grinaca ai internet pe telefon DA poti sa downloadezi cat te tine telefonul. Daca NU este mai complicat deoarece ai nevoie de un Bluutut foarte bun(aparute bun) si este complicat deoarece. stii tu daca chiar ti-e lene sa le downlaodezi pe pc si dupa aia sa le pui pe delon nai decat sa te adaptezi si... este totusi usor Funda?