| scumpik45 a întrebat:

Buna:X Stiti reclama aia de la Vodafone,cand este o coada mare la un magazin, pentru ca o femeie vorbeste la telefon? Nu stiu cum se cheama melodialaughingMa ajutati?happyDau fundita!:X

3 răspunsuri:
| Capone_Cryss_1997 a răspuns:

Oh dear - Sophie Zelmani funta?

| scumpik45 explică (pentru Capone_Cryss_1997):

Nu, nu melodia asta.E de la o reclama de la Vodafone, cand o femeie vorbeste la telefon la un magazin, la casa si e o coada mare de oameni in spatele ei. Si spune ca "ii suni sa stii ce sa le aduci din vacanta..." (dar cu alte cuvinte...).

| scumpik45 explică (pentru Capone_Cryss_1997):

Adica, e o melodie in franceza... nu engleza.