| crezyzuzu a întrebat:

Buna!love struckunde as putea sa i'au lectii de cantat(vocal)in Valceabig grinadevarul e ca sunt si cam timida sa pot canta in fata oamenilorsadoff.

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Te poţi interesa la sediul "Forţelor de muncă sau Palatul Copiilor", dacă are ideea despre un "curs", prin care să poţi învăţa sau lua lecţii despre canto/cântat. Ei ştiu, mai exact ce să-ţi spună despre... dându-ţi informaţiile necesare, sau eventual la şcolile particulare te poţi interesa, că şi acolo - se pot lua lecţii de canto. Iar cât despre "timiditate", trece cu timpul, vei observa/simţi, odată cu trecerea anilor. Mi se pare că, nu ai destulă "experienţă", şi de aceea te panichezitongue, devenind timidă.
Îţi doresc succes, şi capu' sus!winking

3 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Stai linistita nu esti singura! si eu sunt f timida

| simona_6231 a răspuns:

Nu stiu cati ani aithinking dar cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la scoala de arte, acolo se face canto.

| george_1641 a răspuns:

Dap nu ai curaj te anteleg xpoti lua an orasul tau dar cu o profesoara daca vrei poti canta an cor prima data pana te adaptezi si trebuie sa crezi an tine privesti oameni cum ar fi an lumea ta draga sau nu te uita an jurul tau fi uh cu scena x