| crezyzuzu a întrebat:

Va rogg spuneti'mi unde as putea sa i'au lectii de chitara in Rm.Valcea?:X

Răspuns Câştigător
| george_1641 a răspuns:

Daca ai prieteni interesati de gen chitara te invata si ei daca uh doresti sau profesori x dar an cel mai rau caz an orasul tau iubit^

3 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Buna, daca nu ai gasit profesor in orasul tau, te-as putea ajuta eu cu lectii, pe Skype. Trebuie sa ai un webcam cat de cat ok, microfon si conexiune stabila la Internet.

Pretul unei sedinte de doua ore este 50 ron si poti plati prin PayPal sau transfer online (Posta Romana) - cum ti-e mai usor. Da-mi un add pe alecsandb si vorbim mai multe, daca doresti.

Mult succes!

| Dominicc a răspuns:

Cred ca la palatul copiilor.

e o sala special pentru muzica din cate stiam. ca nu am mai fost demult.
sau mai gasesti profesori.

sper sa gasesti.

| pantera2011 a răspuns:

Eu te-as fi invatat dar sunt din gorj