| Bella_Bella_1990_rDK8 a întrebat:

Buna ziua am auzit de multe ori in cluburi sau la radio o piesa ceva de genu oooooo aa see the la refren cantata de o fata. piesa este noua 2016 si e in genul ellie goulding adika seaman a la voce

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii despre melodie? Te-as ajuta, dar am nevoie de mai multe detalii.

| Bella_Bella_1990_rDK8 explică:

Cred ca mai zice cause baby I cant get enough from you si dupa iar refrenul acela cu ooo o baga foarte des in cluburi

| Bella_Bella_1990_rDK8 explică:

Mi-am amintit zice ceva i am so lost on you