| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Am auzit aseara la radio o melodie cantata de o fata incepea ceva in genu oooooo si la refren zicea de 2 ori happy ending happy ending! daca o stiti imi spuneti va rog cine o canta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Monoportocalioză a răspuns:

Tara - Missing you. asta este sigurwinking

| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive explică (pentru Monoportocalioză):

Asta iii:X:X:X:X:X iti multumeeeeeeeeeescccc!>big grinbig grin

| Monoportocalioză a răspuns (pentru PinkStarSustineCampaniaTPUrevive):

Cu placere :*

4 răspunsuri:
| Alexy271 a răspuns:

Avril Lavigne - My happy ending cred ca asta e happy funda? big grin