| AlexMVV a întrebat:

am nevoie de ajutor in legatura cu o piesa, nu imi amintesc absolut nici un vers si nici macar vreun cuvant sau numele artistei. Tot ce stiu este faptul ca este romanca, e o artista mai putin cunoscuta, ca videoclip al piesei era o poza rosie cu un copac sau ceva de genul si calitatea audio era destul de proasta, era infundata, daca ma poate ajuta cineva, voi da si funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu cunosti artista, nu cunosti versurile si nu este nici una cunoscuta, pentru ca este vreo amatoare, nu cred ca exista recorduri inscrise undeva, asadar, ai sanse minime sa aflii vreodata cine este.

| AlexMVV explică (pentru Violleta2022):

Stiu dar la cat de mica e lumea poate a dat cineva de ea crying ma tot chinui sa gasesc piesa

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexMVV):

Mai cauta, ca esti singurul care o poate identifica.