| Adelina1308 a întrebat:

As dori sa fac unei persoane cadou de ziua sa, sansa de a canta la un pian clasic, din acela cu coada, in cadrul unei sali de canto sau ceva asemanator. Aveti idee unde as putea gasi asa ceva in Bucuresti, practic sa inchiriez o ora? Precizez ca persoana stie sa cante la orga, deci trecerea pe un pian ar fi o surpriza frumoasa.

1 răspuns:
| Aalleessiiaa a răspuns:

Ai putea sa-tiintrebirudele, apropiatii, prietenii, pe oricine, daca are un pian acasa sau are o cunostinta care are unul,
La toamna ai putea sa-ti intrebi profesoara/profesorul daca stie un loc,
La o scoala/liceu de muzica,
SPER CA TE-AM AJUTAT ADELINA! NU SUNT DIN Bucuresti DAR TI-AM DAT SUGESTI!
FUNDA?