| JustArmy a întrebat:

Mi-am amintit de o melodie mai veche de a lui Akon dar nu stiu cum se numeste si nu mai stiu nici versurile, dar stiu ca era vorba de niste oameni care erau la granita si erau inchisi pentru ca incercau sa treaca ilegal...si la sfrasit dau foc la corturile unde erau cei care ii pazeau si fug... Sunt niste amintiri mai vagi si poate nu sunt corecte in totalitate dar poate va dati seama despre ce melodie este vorba

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=14PgWitIbSk

Nu stiu daca e vorba despre asta, dar videoul e oarecum similar cu ce ai zis:) Bafta:*

1 răspuns:
| JustArmy explică:

Merci. am gasit-o intr-un final. nu este cea pe care mi-ai dat-o tu. dar merci oricum