| Sebi200a a întrebat:

Buna ziua,nu găsesc o melodie și nici Shazam nu o poate detecta, o am pe video, nu prea se înțelege, mă poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, daca nici shazam nu o poate gasi noi nici atit, trebuie sa ai discografia sau sa cauti hituri pe Youtube, incepi cu anii 70-90.

| Sebi200a explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut,mersi de răspuns, cum îți pot trimite fișierul poate ai auzit tu de ea

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sebi200a):

Sa stii ca am si eu muzica pe care nu o gasesc, incearca cu telefonul pe google foloseste microfonul in timp ce redai melodia poate asa sa ai o sansa mai mare sa o gasesti decat shazam, melodia este in engleza sau română?

| Sebi200a explică (pentru CristiDinBucuresti):

Este in engleza