| CaLyStuu a întrebat:

Buna ziua / seara TPU, de ceva vreme au inceput sa imi placa melodiile gen dupstep sau house. Acum am mai cautat melodii, dar nu gasesc sa fie ceva de genul : https://www.youtube.com/watch?v=kdemFfbS5H0

De ceva timp numai melodia asta o ascult, asa ca va rog daca stiti si alte piese recomandati-mi! Dau funda celui care imi da cele mai multe si faine melodii!
Bafta!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Kiesza - Hideaway
The Chainsmokers - #SELFIE (Elephante Remix)
Tove Lo - Habits
Sylvan Esso - Hey Mami
The Chainsmokers - #Selfie (Original Mix)
Ella Eyre - Love Me Like You
Sam Smith - Latch - Acoustic
Tove Lo - Stay High - Habits Remix
Bafta! Auditie placuta! happy

| ExCalibru2 a răspuns:

Niky romero touluse si incearca david guetta deadmau datsik skrillex

| mariustown a răspuns:

Redfoo - Let`s get ridiculous
LMFAO - Shot