| GergyE a întrebat:

Bunaa. vreau si eu melodii pentru seara de REVELION, funda pentru cele mai multe melodii si bunee:*

2 răspunsuri:
| Kat123456 a răspuns:

Alexia-vamos a bailar anda adam-show me, alex velea-one shot, jazzbit-sing sing sing, taio cruz- dynamite, jason derulo-ridin solo, ada ft red house- feel my saxo, alexandra stan- Mr. Saxo Beat, Mohombi- Bumpy ride, Delyno-Private love, Elena Gheorghe- Midnight sun, Dj. Rober Georgescu ft Lara- I can feel you, Ela Rose ft David Deejay- No you, No Love, Jason Derulo- In my head, Inna ft Juan Magan- Un momento, Lauryn ft Sunrise INC- Gyspy queen, Meena K- Zaragoza, Qpido Level- Pitzi Song, Rey DJ. ft Alexandra- Key of love, Rihanna- Only girl, fundita?

Răspuns utilizator avertizat