| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa. vreau si eu muzica asa de petrecere : papulara, bluzuribig grin, si manelethinking

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Adrian Minune - Chef de chef
Cristi Dules - Bautura si manele
Alinu ex Play AJ - Femei si bautura
NICOLAE GUTA - BEM SI BEM
Nicolae Guta & Don Genove - Dau cu suta pe la barba
Nicolae Guta Si Susanu - Nu Ma Suparati
Mr. Juve - Cu toba si basu
Susanu - Baga dans
Susanu-Bombastick
Susanu - Se invarte casa
Nicolae GUTA- hai in mercedes ...hai in avion
NEK - Cate una, cate doua
NICOLAE GUTA - NOI BEM, SPARGEM
NEK SI NICOLAE GUTA - EU SUNT RICIU
NEK - Bem si 7 zile CLIP ORIGINAL
Nicolae Guta si Play Aj - Pustoaico
SUSANU & Florin Salam - TE ADOR
NEK SI FLORIN SALAM - IMI FAC NEBUNIILE
Babi Minune Sus pe mese
NEK si BABI MINUNE - AM O MASINA DE FITZE
Babi Minune & Narcisa - Indianca mea araboaica
Cristi Dules si Morgana - Ce gagica exploziva
Cristi Dules Sus cu maneaua
Brazilianu & Cristi Dules & Gerard - Am abonament la bani
Nicoale Guta & Cristi Dules - Am Noroc In Toate
Adi De La Valcea Si Cristi Dules Te Quiero Mucho
Mihaita Piticu - Delicioasa
Susanu - Talent ca la 50 cent
Marius Olandezu - Give me love
Morgana si Cristi Dules - Ce gacica belea
Bodo si Susanu - Asta da petrecere

20 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Gasesti manele destule pe vytanclub la sectiunea Manele

| papusica987 a răspuns:

Nu am cerut numai manelehappy oricum ascult fix ce muzica vreau nu stiu de ce comentati? chiar nu va inteleg eu am cerut muzica daca nu sunteti in stare sa-mi dati de ce vorbiti aiurea?

| SwordsofArmageddon a răspuns:

...Cum poţi să asculţi blues, populară şi manele, la aceiaşi petrecere?
Şi blues-ul nu e muzică de petrecere ghiolbănescă, aşa ca la români, cu manele, mici şi ţopăieli inepte.
Rămâi la lăturile tale, lasă muzica adevărată.

| papusica987 a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

happy nu va inteleg care e problema voastra ce muzica ascult eu? daca nu ma poti ajuta de ce comentezi? vezi-ti de prostia ta din cap. asculta tu numai rock sau ce darcu asculti.du-te dracuhappy laturi iti da mata sa mananci!

| papusica987 a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

Du-te ma dracu

| SwordsofArmageddon a răspuns (pentru papusica987):

Cât de proastă poţi să fii, pun pariu că nu ai mai mult de 12 ani.
Înainte să mă înjuri învaţă să scrii MĂ-TA. Şi da, ascult rock, dar nu consider celelalte genuri mai prejos.Maneaua nu e gen muzical, deci e pleavă.
Şi eu nu te-am injurat, deci tot proastă rămâi.
Baftă.

| NuclearAssault a răspuns (pentru papusica987):

Nu-l înjura că are dreptate

| papusica987 a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

Hai ca nu am chef sa ma cert cu toti nespalatiihappy du-te dracu cu rock`u tau cu tot happy da drumu de aici om de nimic ce esti

| papusica987 a răspuns (pentru NuclearAssault):

Si tu la fel la ce dracu te bagi.

| SwordsofArmageddon a răspuns (pentru papusica987):

De unde ştii tu că-s nespălat? Mi-ai supt tu... şi ţi-a rămas smegma mea pe limbuţă? Pff, se vede că eşti manelistă şi probabil piţipoancă după nickname, imediat sari la înjurat.

| papusica987 a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

Bineinteles asa merita unii ca tine sa fie injurati, nu te pun eu sa intri in vorba aiurea. puteai sa taci si nu te mai injuram.chiar crezi ca aveam nevoie de parerea ta? pot fi si manelista, pitipoanca si cum mai vrei tu e problema mea nu ai tu dreptu sa criticihappy

| SwordsofArmageddon a răspuns (pentru papusica987):

Am dreptul să răspund ce vreau atâta timp cât e butonul "Răspunde" şi chenarul ăla portocaliu în care să scriu. Dacă ţii cont de ce scriu e problema ta,nu a mea,eu doar scriu.Mi-am zis părerea, nu te-am insultat, şi tu mi-ai răspuns atacându-mă. Deci, tot proastă rămâi, orice ai face.
Baftă x2.

| papusica987 a răspuns (pentru SwordsofArmageddon):

Mai prost esti tu! asta clarlaughingte bagi in seama cu japca...

| NuclearAssault a răspuns (pentru papusica987):

Eu prost? Cine vorbeşte aici ca în mahala? Ţigancă impuţită ce eşti!

| papusica987 a răspuns (pentru NuclearAssault):

Nu te-am facut pe tine prost. uitate vorbeam cu celalalt. tiganca sa o faci pe mata du-te dracu de jeg!straight face uitate dracu ce se vorbeste aici in mm de retardat..ca nu te-am facut pe tine prost, mars hai zburati de aici mai repede.

| papusica987 a răspuns (pentru papusica987):

Pun pariu ca esti un urat frustrat care se baga in seama asa ca nu are ce face.fa-ti ba o viata nu mai intra intr-a altora copil prost.

| NuclearAssault a răspuns (pentru papusica987):

Ai cumva altzheimer? Cum dracu nu m-ai facut prost "Mai prost esti tu! asta clar te bagi in seama cu japca..." asta ai zis, şi chiar daca nu ai fi ţiganca, te comporţi ca una

| papusica987 a răspuns (pentru NuclearAssault):

Ai 2 conturi ma? papusica987 explică (pentru SwordsofArmageddon):
Mai prost esti tu! asta clarlaughingte bagi in seama cu japca...

| papusica987 a răspuns (pentru NuclearAssault):

Hai gata! m-am saturat de tine nu mai scrie nimic oricum nu ma intereseaza parerea ta. problema e ca intervii asa cand nu e nevoie de tine.