| timilian90 a întrebat:

BunaTpu, cine im poate spune si mie din ce melodie sunt versuriile : " atunci cand am plecat de acasa in tari straine " era manea dar nu stiu cine o canta, si cum se numeste. daca ma puteti ajuta va multmumesc anticipat.

app dau funda!

Răspuns Câştigător
| Madut a răspuns:

Ok.

6 răspunsuri:
| timilian90 explică (pentru Madut):

Multumesc dar nu te asta, melodia incepea cu " si atunci cand am plecat de acasa in tari straine " parca tot guta canta

| Madut a răspuns (pentru timilian90):

Http://www.youtube.com/watch?v=yV9HIqyQSl8

http://www.youtube.com/watch?v=eBqz90ITIkk

Incearca`le pe cele 2 Poate e vreuna din ele.

| timilian90 explică (pentru Madut):

Merci Madut dar nu erau alea, am gasit-o asta este http://www.youtube.com/watch?v=WhHFeUFWlzA nu o canta guta greseala mea :D

| timilian90 explică (pentru Madut):

Merci pentru ca ti-ai dat silinta de a ma ajuta, primesti funda!

| Madut a răspuns (pentru timilian90):

Multumesc!

| Madut a răspuns (pentru timilian90):

Ok.