| Uniquegirl a întrebat:

Buunabatting eyelashes am nevoie de ajutor urgent straight face va rag sa ma ajutatiii. urgent urgent. Am ascultat pe data de 20.01, mai exakt seara. nu mai stiu pe la ce ora. 11 si ceva sau 12 si ceva. Am ascultat o melodie super frumoasa. pe Kiss Fm, poate ma puteti ajuta. cu o lista ceva sau oricee love struck va rogbatting eyelashes dau funda aluia care imi poate gasi cevabatting eyelashes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau nuh stiu dea . app am gasit cel mai tare site cu compuneri ! profu de rom. vre sa ma ia la olimpiada ! uitatziva sh voi ca poate va ajuta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/eminescu/