| Public001 a întrebat:

Heii, Am nevoie de ajutor Urgent! Deci nu stiu cum difuzorul de la telefonul meu pur si simplu cred ca s-a stricat adica am ascultat aseara la casti si azi dimineata cand am pus o melodie la el, normal fara casti, nu se auzea deloc. Adica foarte incet, si nu face asta doar la melodii ci si cand imi da cineva mesaj pe messenger. Ce se intampla? Ma poate ajuta cineva, stiti cumva daca o sa isi revina? Multumesc.

2 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Cel mai probabil a sarit apa pe difuzor, va trebui sa-l schimbi, din pacate nu ai ce face tu.

| Public001 explică (pentru FuriaGogoasei):

Nu cred. Nu il am decat de maxim o luna si l am tinut numai in husa.