| missoty94 a întrebat:

C e parere aveti despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=YXJ5a56dP98

Răspuns Câştigător
| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

E foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte
Mistooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

10 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Îmi place foarte mult happy
O ascult în fiecare zi, de 10 ori la rând.Versurile sunt bune, dar și ritmul.
Dar tu?

Baftă!

| Ciprian a răspuns:

E tare...imi place

| Simona a răspuns:

E frumoasa. o ador
love strucklove struck

| Sorin_4540 a răspuns:

Foarte frumoasa!

| Brumilicious a răspuns:

Veche...veche rau... :]

| Blondamea a răspuns:

E mumoasa

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Incearca Wham-Last Christmaslove struck..."Last christam i give you my heart, but..."

| alexa21_7276 a răspuns:

E foarte frumoasa melodia

| ionut2955 a răspuns:

E foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte
vvvvvvvvvaaaaaaaaarrrrrrrrrzzzzzzzzaaaaaaaaaa

| Lorand a răspuns:

Eu zic ca e mistowinking