| diamondsx a întrebat:

(cadou o fundita)Dec i voi ce credeti despre aceasta melodie...eu cred ca spune adevaru despre ROMANIA...Camuflaj ft. Yolo - ROMANIA http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

E tarelove struck in primul rand nu e manea, descrie romania din zilele noastre, versurile sunt super, si cred ca caracterizeaza tineretul cu un anturaj deloc bun si lipsa de interes pentru noi din partea conducatorilor tariihappy

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

E geniala melodia big grin...si e una dintre preferatele mele

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

E foarte tare melodia.Acum am ascultat-o pentru prima data si deja o ador. Spune adevaru despre Romania.Asta e tara in care traim.

| roksy a răspuns:

asa este!,, totul e banu''

| AdnanaIoanaaa a răspuns:

Melodia este exact crudul adevar despre romania...numai respect pentru baietii de la camuflaj si succes cu noua lor melodie(in jurul lumii)big grin

| .exe a răspuns:

Viata in romania!

| aleeQQ a răspuns:

Adevarul este in melodia asta dar reda doar o parte din romania fiindca nu sunt toti escroci si obsedati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am "îndrăgostit" de melodie de prima oară când am auzit-o. E super!