| yonelutza a întrebat:

Cam ce melodi va plac?

5 răspunsuri:
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Nane-ca o stea:X
nane-ganduri la miezul noptii
puya-change
miley cyrus-rock star
linkin parca-new divide
... si st multe dar nu mi le amintesc pe moment

| arysa a răspuns:

In general imi plac melodiile mai lente iar ca formatii Dj Project, Voltaj, Blaxy Girls, Inna, Play&Win, Hi-Q, Kelly Clarckson, Avril, Enrique Iglesias, etc. De asemenea imi plac mult melodiile in spaniola de la Kudai(Llvame, Sin despertar), Luis Fonsi-Quiero amarte hoy, Angels-Y no s que paso, Rbd-Salvame.

| Letytzy@ a răspuns:

Inna-Amazing, Connect-R-Burning love, David Deejay&Dony-Miss your love, Bug Mafia-Cu talpile arse...

Răspuns utilizator avertizat
| Elena321 a răspuns:

Hannah montana, HSM, selena gomez, miley cirus