| ClaudiaFanMiley a întrebat:

Cand a fost eurovision 2009 mi-a placut o melodie ff mult si reprezenta turcia! Si puteti sa imi spuneti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Hadise- dum tek tek

10 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Super melodia :X Iti da energie :X

| Elena97M a răspuns:

Dum Tek Tek

| nehirerdogan a răspuns:

Si mie imi place muzica turceasca sunt o fana a filmelor turcesti si a muzici de asemenea

| victoria_8973 a răspuns:

Dum tek tek

| victoria_8973 a răspuns:

Poti cauta pe youtube eurovision 2009 numele tarii si iti va aparea piesa laughing

| hanry a răspuns:

Intri pe eurovision.com sau asa ceva si vezi si iti zic (sugestie) sa asculti cum canta islanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi dat un simplu search, ai fi gasit o multime de informatii.insa iti place sa caute altul pentru tine.
http://mariusica.wordpress.com/......omentarii/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

parca e manele nu altahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hadise canta si melodia se numeste Dum Tek Tek