| natalya a întrebat:

Care melodie v-a placut cel mai mult la eurovision? si care nu v-a placut? si de ce?:*

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu am votat pentru:
-Paula Seling&Ovi - "Playing with fire";
-Catalin Josan - "Around around";
-Paula&Kamara - "It's not too late";
-Lulu - "Perfect emotions".
Au fost destul de bune piesele.winking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cea care a castigat mi-a placut cel mai multlove struckiar care nu sunt mai multe.

| Nu conteaza a răspuns:

Pai mi a placut lora & sonny flame - come along si paula seling cu ovi :X restul nici n am putut sa le ascult straight face. ma bucur ca a castigat paula adica nu ia tremurat vocea ca altora si chiar a cantat frumos thinking

| liveincolors a răspuns:

Mi-au placut Paula Seling - playing with fire, Paula Seling - it's not too late, Zero - lay me down si Catalin Josan - around:d

celelalte nu mi-au placutlaughing

| GreenBubbleLove a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Milan Stankovic- Ovo je balkan si cea mai najpa a fost Lena-Sattelit(habar n'am cu se scrie)